facebook

Україна переходить на зимовий час: як звикнути до нового розпорядку дня

Щороку наприкінці жовтня Україна переходить на зимовий час. В останню неділю місяця, 30 жовтня, українці переведуть стрілки годинника на годину назад.

Пише - джерело.


Великим плюсом є те, що годинник переводиться в неділю. Це дасть можливість організму підготуватися до впливу на систему внутрішнього годинника. Важливо, напередодні переведення стрілок, не навантажувати свій організм алкоголем та напоями, які містять кофеїн (кава, зелений чай), та провести час на свіжому повітрі.

Функції головного мозку та вегетативної нервової системи, яка регулює роботу всього організму – ШКТ, серцево-судинної, ендокринної та імунної систем – залежать від кількості сонячного світла, не тільки побаченого через вікно, а й отриманого тілом у вигляді ультрафіолету.

Читайте також:  "Кінець казки?": Віктор Павлік ризикує втратити і свою четверту дружину, Катерина Реп'яхова заговорила про розрив з чоловіком

Крім того, це необхідно для нормального вироблення гормону сну – мелатоніну. Оскільки мелатонін починає синтезуватися близько 20:00, пік його концентрації припадає на період після опівночі до четвертої години ранку. Тому так важливо спати саме в ці години. Принаймні, ви повинні лягти о 23:00, щоб дати можливість попрацювати мелатоніну в найактивніші його години.

Деякі продукти також містять гормон сну. Включайте в меню будь-які з цих продуктів під час адаптації до зимового часу і вони допоможуть вам позбутися труднощів із засинанням, а зранку ви не відчуватимете розбитість. Найбільше мелатоніну міститься у вишні та вишневому соку, волоських горіхах, кукурудзі, корені імбиру, рисі, вівсяних пластівцях, арахісі та арахісовій олії, спаржі, бананах, помідорах, броколі та брюссельській капусті, гранаті, полуниці, маслинах, оливках і свіжій м’яті.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: