facebook

“Шeлeний дoщ пре в цi oблaстi, нaвiть синoптики пригoлoмшeнi прoгнoзoм”: дe будe мoрoз у -8 грaдуси, грoзa i снiгoпaд?

Погода у вихідні не надто порадує українців. У цей день очікуються дощі, сильний вітер і навіть нічні заморозки. За історію спостережень у квітні фіксувався в Україні холод у -22 градуси. Чи чекати такого цього року? Детальний прогноз опублікувала у Мережі український синоптик.

Пише - джерело.

Як інформує “Today.ua”, Наталка Діденко поділилася з жителями України прогнозом погоди на вихідні 20 та 21 квітня. Вона попередила, що вночі очікуються заморозки у більшості регіонів країни, крім півдня та південного сходу.

“Ви вже знаєте – де прикриє хмарами чи дощем, там ймовірність заморозків зменшується практично до нуля. Проте оскільки найближчої ночі хмарності буде мало, тому заморозків краще очікувати, аніж надіятися на хмари”, – написала синоптик у своєму Фейсбук.

Наталя зазначила, що вдень в Україні буде досить тепло – від +12 до +18 градусів за Цельсієм. У суботу на заході, у центральних областях та на півдні місцями пройдуть дощі. Водночас на сході та півдні очікується сильний вітер.

Читайте також:  Будуть заморозки і грозові дощі: в Україні лютує негода

У Києві також синоптик прогнозує нічні заморозки від 0 до -2 градусів. Вдень температура повітря коливатиметься від +14 до +15 градусів. Опадів у столиці не очікується.

Щодо неділі, то активний циклон погіршить погоду в Україні. У всіх областях, окрім східних, дме сильний вітер, пройдуть дощі, а температура повітря знизиться.

Пропонуємо кілька простих способів захистити мобільний телефон від вологи у дощові дні.

Сообщение “Шeлeний дoщ пре в цi oблaстi, нaвiть синoптики пригoлoмшeнi прoгнoзoм”: дe будe мoрoз у -8 грaдуси, грoзa i снiгoпaд? появились сначала на NEWS TiME.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також:


Залишити відгук