facebook

У Франківську суд у справі Дерещука перейшов до дослідження письмових доказів

20 травня, в Івано-Франківському міському суді продовжили засідання у справі Михайла Дерещука.

Пише - джерело.

Сьогодні на засідання суду з’явилися прокурор, обвинувачуваний Дерещук та його захисник, потерпілі.


Справу веде колегія суддів: Хоростіль Р.В., Деркач Н.І., Руденко Д.М.Не з’явилися свідки захисту – Терлецька, Гладій та свідок обвинувачення Корнута перебуває в Польщі.

Прокурор пропонує перейти до дослідження письмових доказів, а свідкам вислати повторний виклик.

Підозрюваний Дерещук озвучив заяку про те, що його права грубо порушили при допиті свідка.

«Також суддям постійно подають клопотання про мій стан здоров‘я. Суддями навмисно затягуються судові засідання. Швидку, з огляду на мій стан здоров‘я, не викликається. Прошу долучити цю заяву до матеріалів справи. Це ще не відвід, це заперечення. Відвід ще буде», – відзначив Дерещук.

При дослідженні письмових доказів вказано, що 31 липня 2017 року  Ігор Гербіна отримав вогнепальне поранення грудної клітки та лівого плеча. Смерть Гербіна настала 9 серпня 2017 року. У зазначений термін Гербін перебував на стаціонарному лікування.

Читайте також:  Змушували ковтати цигарки, били, обливали водою: як покарають зграю підлітків-катів, які знущалися над хлопцем під Запоріжжям

На пістолеті, з якого здійснювалися постріли, та який був вилучений з авто Дерещука, внаслідок дослідження виявлено клітини епітелію Дерещука.

«Кулі, вилучені з трупа Гербіна, співпадають з пістолетом пм 9 калібру, вилучені з автомобіля Дерещука», – зазначає прокурор.

У протоколі затримання зазначається , що під час нападу на Ігоря Гербіна Дерещук був одягнутий у джинси синього кольору та футболку, які були відправлені на експертизу.

«Добровільно надав свій одяг для дослідження», – зазначав у заяві Дерещук, за словами прокурора.

Нагадаємо, Михайлові Дерещуку інкримінують ч. 1 ст. 115 («Умисне вбивство») та ч. 1 ст. 263 («Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами»).

В липні 2017 року Дерещук здійснив кілька пострілів в 54-річного підприємця, який знаходився в автомобілі «Audi A6». Через отримані травми Ігор Гербін через кілька днів помер у лікарні.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також:


Залишити відгук