facebook

Заберуть права та відправлять на перездачу: у Поліції розповіли про введення штрафних балів за порушення правил дорожнього руху

До чого готуватись

Пише - джерело.

У Поліції розповіли про введення штрафних балів та яке загрожує покарання за порушення правил дорожнього руху
Багато водіїв шалено люблять поганяти вулицями міста. Вони порушують правила дорожнього руху та перевищують допустиму швидкість. За перевищення швидкісного режиму їм загрожує покарання у вигляді штрафу. Про це розповідає Телеграм-канал «Олексій Білошецький».

Виходячи з повідомлення, тільки в Києві за цей рік майже 1000 разів поліція притягала до відповідальності таких “вжуньчиків”.

Порушення швидкісного режиму, переобладнана вихлопна система, проїзд на заборонений сигнал світлофора, порушення правил розмітки, рух смугою маршрутних транспортних засобів, створення аварійної обстановки.

Читайте також:  У Москві зламалося колесо огляду, яке вчора відкрив Путін

Робота не зупиняється, і тих, хто переглянув “Форсаж” і вважає себе вуличним “хуліганом”, чекає відповідальність.

У поліції сподіватися на повернення до розгляду питання щодо встановлення окремої відповідальності за систематичні порушення правил дорожнього руху на законодавчому рівні.

І це так звані штрафні бали, щоб ті, хто має по 10-15-20 постанов, доводили свою здатність до керування МС поряд із вихованими та свідомими водіями.

 

Сообщение Заберуть права та відправлять на перездачу: у Поліції розповіли про введення штрафних балів за порушення правил дорожнього руху появились сначала на NEWS TiME.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також:


Залишити відгук