facebook

Як зникає карпатський ліс: активісти показали масові вирубки на Івано-Франківщині (відеофакт)

В мережі Ютуб оприлюднили відео з вражаючими масштабами вирубок лісів у Карпатах.

Пише - джерело.

фото ілюстративне

Українські Карпати, гірський масив Горгани, що розділяє Карпати на Прикарпатті та Закарпатті, з масою цікавих і видових туристичних маршрутів, стовпчиками  на старому польсько-чеського кордону, бліндажами окопами.

Досить багато поляків приїжджає туди вшанувати пам’ять предків загиблих в боях. Але зовсім скоро залишиться одна пустеля. Свіжі вирубки від низин до вершин гір, лісові стежки переповненні  важкою технікою, що їдуть постійно без свят і вихідних лісовози з смереками і буком.

Місцеві в одному тільки селі Бистриця сказали, що кожен день близько 20 лісовозів з лісом проїжджає через село. Вирубки абсолютно вандальні – сухостій і гілки з хвоєю, потьоки солярки, поламані дерева та чагарники по ходу проходу техніки, чисті гірські річечки – перетворені в брудні болота з олійними плямами.

Читайте також:  Озера в Карпатах- де шукати справжню гірську красу

На відео фото зроблені під час проходження короткого маркованого туристичного маршруту – с.Бистриця – перевал Легіонів – г.Братківская – с.Клімпуші з 9 по 10 травня 2019 року. Маркування маршруту можна бачити на деяких фото у вигляді біло-жовтого прапорця на дереві. Що найстрашніше, що рубають вже всюди – біля села, на вершині, на стежках, на пам’ятних місцях,  – йдеться на каналі користувача  Сергей Б.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також:


Залишити відгук