facebook

Як схуднути в животі, якщо вам за 40: поради дієтологині

Як прибрати живіт і схуднути, радить дієтологиня.

Пише - джерело.

Через гормональні зміни, сповільнення метаболізму жінкам за 40 позбутися зайвої ваги стає дедалі складніше. А так хочеться бути стрункою. Особливо турбує зайвий жир на животі.

Дієтологиня і фітнес-тренерка Мері Сабат ділиться порадами, які допоможуть позбутися жиру після 40 років.

Чи можна схуднути в животі без спорту
На думку дієтологині, для зменшення ваги важливі не просто фізичні вправи, а потрібно комбінувати аеробні, високоінтенсивні та силові тренування.

Такі аеробні вправи, як ходьба, нешвидкий біг, їзда на велосипеді, плавання допоможуть спалити зайві калорії та сприятимуть загальній втраті ваги.

До них необхідно під’єднати високоінтенсивні інтервальні тренування. Вони не лише допоможуть спалити калорії, а й стимулюватимуть організм втрачати жир, зокрема черевний. На додаток такі тренування покращують стан серцево-судинної системи.

Силові тренування пришвидшать метаболізм і допоможуть нарощувати мʼязову масу.

Що їсти і не їсти, щоб схуднути в животі
Щоб досягти успіхів у схудненні, потрібно зосередитися на збалансованому й поживному харчуванні.

Щоб отримати плаский живіт, на думку дієтологині, до раціону обов’язково потрібно включити різноманітні фрукти, овочі, цільні зерна, нежирні білки й корисні жири.

Читайте також:  Травневі свята 2023: як відпочиватимемо та чи будуть додаткові вихідні

Щоб схуднути, потрібно виключити неправильні продукти, наприклад, оброблені. Уникайте або хоча б зменште споживання солодкої їжі, оброблених закусок, висококалорійних напоїв.

Важливо щоразу контролювати розмір порцій і практикувати усвідомлене харчування. Усвідомлене харчування – це коли ви не відволікаєтеся під час їжі. Коли ви їсте без ґаджетів, телевізора тощо, ви зайняті собою – дослухаєтеся до себе, сигналів тіла, усвідомлюєте смак.

Відсутність стресів, якісний сон
Не всі розуміють важливість сну для схуднення, особливо у віці після 40 років. В той час, як сон не лише важливий для здоров’я загалом, а й допомагає схуднути. Коли людина погано чи мало спить, зазвичай вона починає більше їсти, збільшується вага. Спати потрібно щонайменше 7-9 годин щодня.

Постійний стрес стимулює посилене вироблення кортизолу, гормону, який напряму пов’язаний із накопиченням жиру, особливо на животі. Тому дуже важливо уникати стресу або хоча б намагатися його контролювати. Для цього практикуйте медитацію, йогу, вправи на глибоке дихання.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: