facebook

В Японії створили захисну маску, яка світиться від коронавірусу: відео

Для її виготовлення використали антитіла страуса.

Пише - джерело.

Науковці Кіотського університету в Японії створили знімний фільтр для захисної маски, який світиться при контакті з коронавірусом після обприскування хімічною рідиною та під ультрафіолетовими променями.

Як повідомляє видання Dezeen, дослідники сподіваються, що цей винахід допоможе швидко виявляти коронавірус та та запобігати його поширенню.

За словами керівника дослідницької групи Кіотського університету Ясухіро Цукамото, для створення цього фільтра були використані антитіла страусів, оскільки ці птахи дуже стійкі до хвороб завдяки своїй сильній імунній системі.

Щоб створити антитіла до коронавірусу, вчені вводили птахам шиповидний білок вірусу. Потім витягли антитіла страусів з жовтка пташиних яєць і зв’язали їх з фільтрами в масці за допомогою полімолочної кислоти.

Читайте також:  "Небезпека криється в цих деталях": 8 симптомів "Омікрону", які сигналізують про хворобу

Ефективність фільтра, який можна прикріплювати до одноразових масок, була підтверджена клінічними випробуваннями, під час яких піддослідні носили маски протягом восьми годин.

“Це зручний та недорогий пристрій, який запобігає вторгненню збудника COVID-19 в організм людини”, – запевняє Цукамото.

Наразі коронавірус можна побачити на масці, лише якщо обробити її рідиною і помістити під ультрафіолетове світло. Проте вчені планують розробити маски, що світяться під світлом мобільного телефона. Вони вже подали патентну заявку на такий винахід і планують випустити маски у продаж до кінця 2022 року.

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓

Читайте також:


Зaлишити кометар: