facebook

Усім, хто за кордоном приготується: буде позбавлення майна та міжнародний розшук – закон уже у Раді

Подробиці

Пише - джерело.

Буде позбавлення майна та міжнародний розшук
Законопроєкт, який спрощує міжнародний розшук підозрюваних та доступ до їхніх речей та документів за кордоном, вніс до Ради Кабмін. Про це йдеться у матеріалі, оприлюдненому у соціальній мережі.

Отже, новий урядовий законопроєкт, що спрощує міжнародний розшук підозрюваних та доступ до їх речей та документів за кордоном, є таким:

Зокрема, пропонується доповнити Кримінально-процесуальний кодекс новим положенням про те, що:

– суд може винести тимчасове рішення про доступ до речей та документів підозрюваних, що знаходяться на території іноземної держави. Інформація про те, хто саме отримає такий доступ, буде прихована у постанові. Абсолютно таємно.

– спрощується розшук підозрюваних, якщо вони не є на виклик слідчого чи прокурора. У такому разі людину оголошують у міжнародний розшук.

Читайте також:  Тік-токер Волошин слізно "покаявся" за iPhone і показав реальне відео з мамою і дівчинкою

– у разі, коли обвинувальний вирок передбачає спеціальну конфіскацію чи конфіскацію майна, чи інших активів, розташованих за кордоном, суд протягом 15 днів складає клопотання про визнання та виконання обвинувального вироку суду України в іноземній державі та надсилає його до Мін’юсту.

– інформація про міжнародне співробітництво у кримінальному процесі буде обмежена.

– запроваджується можливість застосування арешту для фактичної передачі іноземній державі на екстрадиційний запит особи, щодо якої минув термін екстрадиційного арешту.

Сообщение Усім, хто за кордоном приготується: буде позбавлення майна та міжнародний розшук – закон уже у Раді появились сначала на NEWS TiME.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також:


Залишити відгук