facebook

Уряд запровадив обов’язкову вакцинацію освітян та чиновників

На засіданні уряду МОЗ запропонувало підтримати відповідне протокольне доручення.

Пише - джерело.

Кабінет міністрів підтримав впровадження обов`язкової вакцинації від коронавірусу працівників закладів освіти, працівників міністерств, органів влади та місцевих державних адміністрацій.

Відповідну пропозицію Міністерства охорони здоров`я було підтримано на засіданні уряду 22 вересня.

“Пропонуємо започаткувати впровадження обов`язкових профілактичних щеплень проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, зокрема для працівників закладів освіти, працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади та їх структурних підрозділів, а також місцевих державних адміністрацій”, – сказав міністр охорони здоров`я Віктор Ляшко.

Очільник МОЗ додав, що такий підхід вже передбачено чинним законодавством. Більше того Європейський суд з прав людини у квітні цього року підтвердив положення національного законодавства, що обов’язкова вакцинація є законною і може бути необхідною в демократичних суспільствах та не суперечить Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

Читайте також:  Я їм повірила а вони мені тупо взяли і вкoлоли не ту вakцинy! Шoкoвaнa українка розповіла, що з нею зробили і звинyвачує у всьому лікарів

Нагадаємо, вакцинація від коронавірусу в Україні розпочалася 24 лютого. Станом на 22 вересня в країні вже щеплено 6 435 427 людей, з них отримали одну дозу – 6 435 425 людей, повністю імунізовані та отримали дві дози – 5 246 164 людини (із них двоє осіб отримали одну дозу за кордоном). Загалом проведено 11 681 589 щеплень.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: