facebook

Українці розповіли, за що найбільше переживають

Українці найбільше турбуються зростанням цін і тарифів на комунальні послуги, інфляцією, занепадом економіки і вирішенням воєнного конфлікту на Донбасі.

70,9% респондентів визначили як дуже важливу проблему “зростання цін, інфляція”, 69,8% – “занепад економіки”, 69,3% – “зростання тарифів на комунальні послуги”, 69,8% – “вирішення воєнного конфлікту на Донбасі”, сказала голова правління Центру “Соціальний моніторинг” Ольга Балакірєва під час презентації результатів моніторингу громадської думки населення України.

Пише - джерело.

Для 64,2% респондентів дуже важливою є проблема відсутності роботи, безробіття, для 63,6% – корупція та кумівство у владі.

“Якщо підсумувати всі ці результати, то ми традиційно маємо три ключові проблеми – проблема в цілому рівня життя, яка пов’язана суттєво і з цінами, і з проблемами зайнятості, економікою, тобто соціально-економічні проблеми, проблема вирішення воєнного конфлікту на Сході України і проблема влади, як така, що стосується кумівства, непрофесійності. Ці три проблеми лишаються протягом всього року як ТОП-проблеми”, – зауважила Балакірєва.

Читайте також:  Жінку з високою температурою викинули з лікарні. Пацієнтка померла

Всеукраїнські соціологічні опитування дорослого населення провели в червні, липні, серпні, вересні та листопаді 2020 року. Останнє опитування проводили з 18 до 26 листопада 2020 року в 24 областях України та м. Києві, опитали 3020 респондентів.

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓

Читайте також:


Зaлишити кометар: