facebook

У липні додадуть відразу 1650 гривень: кому з пенсіонерів чекати солідної надбавки до виплат

Протягом 2021 року, пенсійні виплати в Україні будуть перераховані в 5 етапів, причому найбільше пенсії зміняться в середині року – в липні.

Пише - джерело.

В результаті переглядів пенсій протягом року, деякі категорії пенсіонерів в результаті будуть отримувати пенсійні виплати на 1650 грн більше, ніж на початку року. Такі зміни передбачені законом “Про загальнообов’язкове пенсійне страхування”.

У липні і в грудні 2021 року у зв’язку з переглядом розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних, зросте мінімальна і максимальна пенсія, які прив’язані до даного показника.

В результаті, мінімальна пенсія зросте в липні з 1769 до 1854 грн, а в грудні – з 1854 до 1934 грн.

При цьому, максимальний розмір пенсії дорівнює 10 мінімальних – тобто, в липні 2021 максимальна пенсія зросте з 17 690 до 18 540 грн, а в грудні – до 19 340 грн. У підсумку, в кінці року, одержувачі максимальної пенсії “розбагатіють” на 1650 гривень в порівнянні з початком поточного року.

Читайте також:  Як зміняться пенсії після підвищення мінімалки

Варто відзначити, що отримувати максимальну пенсію можуть далеко не всі громадяни – для цього необхідно мати повний страховий стаж – 35 років – протягом даного періоду потрібно в обов’язковому порядку сплачувати всі обов’язкові внески. При цьому, офіційна зарплата повинна бути близько 54 тисяч гривень.

Українці, які отримують середню зарплату (в даний час – близько 12 тис. Грн), зможуть отримувати пенсію в сумі 3,5 тис. Грн. У той же час, громадяни з офіційною мінімальною зарплатою, отримуватимуть не більше 1769 грн – тобто, мінімальної пенсії.

Пенсії в Україні є одними з найнижчих в Європі. Причина цього – в широких масштабах неофіційної зайнятості та зарплат в конвертах.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: