facebook

Стосується всіх, хто виїхав: які країни повертатимуть українців, а в яких захистять?

Чи відправлять ухилянтів додому

Пише - джерело.

Влада деяких європейських країн має на меті допомогти Україні повернути ухилянтів
Ряд країн, у яких зараз перебувають військовозобов’язані громадяни України, готові допомогти владі повернути додому чоловіків призовного віку. Але деякі держави не мають наміру сприяти Києву в цьому питанні. Про це повідомляється в телеграм-каналі Труха Україна.

У світлі масової мобілізації та посиленої роботи українських ТЦК влада деяких країн має намір посприяти з поверненням українців на батьківщину. При цьому частина їх продовжить надавати захист нашим громадянам.

Так, влада Польщі готова відправити чоловіків в Україну, але не припинятиме надання захисту тим громадянам, які не мають паспорта. За словами міністра оборони Польщі, поляки незадоволені тим, що велика кількість українців залишаються в країні, коли Україна потребує захисників.

“Я думаю, що багато поляків обурюються, коли бачать молодих українських чоловіків у готелях та кафе, і чують скільки зусиль ми повинні докласти, щоб допомогти Україні”, – зазначив міністр оборони Польщі.

Читайте також:  Вже офіційно: виплату пенсій буде припинено – у Кабміні попередили про причину

Також вплинути на українців за кордоном має намір влада Нідерландів. Тут ще з лютого відмовляють нашим громадянам у притулку.

У Литві відмовилися висилати українців, які ухиляються від мобілізації, але водночас влада розглядає можливість відмови людям з України у постійному проживанні.

Також від ідеї відправити українських чоловіків призовного віку додому відмовилися і в Естонії.

Влада Угорщини займає категоричну позицію: українців тут додому відправляти не стануть. Як пояснив віцепрем’єр країни, ці заходи вживаються з міркувань гуманності.

“Ми не розслідуватимемо, чи вважають українці людину призовником, чи ні. Виходячи з елементарної гуманності, ми не відправимо їх назад”, – заявив віцепрем’єр Угорщини.

Водночас уряд Німеччини повідомив про те, що громадяни України зможуть залишатися на території країни навіть із недійсним паспортом. Для поїздок за кордон земельне управління видаватиме таким громадянам проїзний документ, який замінює паспорт.

 

 

Сообщение Стосується всіх, хто виїхав: які країни повертатимуть українців, а в яких захистять? появились сначала на NEWS TiME.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також:


Залишити відгук