facebook

Серйозно штормитиме: Україну накриє ціла серія магнітних бур – дати

Варто приготуватися

Пише - джерело.

Україну накриє сильна магнітна буря, коли
Україну накриє сильна магнітна буря, через яку багато людей почуватимуться погано. Про це розповідає Meteoagent.

Сьогодні, завтра та післязавтра очікуються сильні магнітні бурі, про що заявляє Meteoagent.

Варто зазначити, що у метеозалежних у такі дні може погіршуватись самопочуття. Тому в такі дні бажано менше фізичного навантаження та більше відпочинку.

Геомагнітні бурі є порушенням магнітного поля Землі. Вони спричинені сонячними спалахами. Такі коливання мають здатність впливати на роботу систем зв’язку, а також на людське здоров’я. Найчастіше на негативний вплив бур скаржаться вагітні жінки, люди похилого віку, хворі.

Читайте також:  ЗДАЛИ НЕРВИ: У ХАРКОВІ МАШИНИНІСТ МЕТРО ВІДДУХОПЕЛИВ ПАСАЖИРА, ЯКИЙ ПИЯЧИВ І ПОРОЗЛИВАВ ПИВО У ВАГОНІ (ВІДЕО)

Деякі люди можуть скаржитися на запаморочення, біль голови, нудоту, блювання, біль у м’язах, підвищення тиску, високу температуру, сонливість та загострення хронічних захворювань.

Найголовнішим кроком до гарного самопочуття послужить міцний сон. Для цього потрібно лягати не пізніше півночі, а прокидатися тоді, коли цього захоче ваш організм. Також виключіть зі свого життя стрес у вигляді будильника.

Також краще відмовитись від шкідливих звичок у ці дні, такі як алкоголь, цигарки чи переїдання. А також від стимулюючих напоїв, таких як кава. Найкраще пити воду у потрібній кількості, а також вживати легку їжу.

Сообщение Серйозно штормитиме: Україну накриє ціла серія магнітних бур – дати появились сначала на NEWS TiME.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також:


Залишити відгук