facebook

Російська ДРГ обстріляла британських журналістів зі Sky News. ВIДЕО

Російські окупанти у Бучі під Києвом відкрили вогонь на ураження за британськими журналістами Sky News.

Пише - джерело.

На відео видно, як машину журналістів розстріляли у той час, як вони знімали репортаж. Незважаючи на крики, що в машині журналісти, вогонь продовжувався.

Обстріл, за інформацією видання, стався ще в понеділок, 28 лютого. Один кореспондент отримав поранення в нижню частину спини, а оператору дві кулі влучили в бронежилет.

“У понеділок під Києвом напали на головного кореспондента Стюарта Рамзі та його команду. Оператор Річі Моклер отримав два патрони в бронежилет, Стюарт був поранений. Їхній досвід ілюструє масштаби хаосу та насильства, коли вторгнення Росії вступає в нову й смертоноснішу фазу”, – говориться в повідомленні.

На кадрах видно, як вони наближаються до перехрестя, коли по машині починають стріляти. Спочатку, за розповіддю Рамзі, вони подумали, що по них помилково стріляв блокпост української армії – і на відео чути, як кричать, що вони журналісти, і просять зупинитися.

Читайте також:  Самоізоляцію українців перевірятимуть за допомогою мобільних операторів

Зрештою групі, у складі продюсерів Мартіна Воулза та Домініка Ван Хеердена, а також місцевого продюсера Андрія Литвиненка вдалося втекти з машини та стрибнути на насип біля дороги. Потім вони переховувались у сусідньому гаражі, а через кілька годин їх врятувала українська поліція.

Згодом з’ясувалася, що по команді медійників стріляла російська ДРГ.

“Було професійно, патрони постійно вбивалися в машину, вони не промазували” – розповідає Рамзі.

Групу з п’яти медійників вже доправили до Великої Британії.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: