facebook

Путін збирається передати владу ще цього року: аналітик назвав ім’я обраного кандидата

Для російського диктатора передавання влади зараз – це вже питання виживання. Але він хоче керувати наступним президентом з тіні.

Пише - джерело.


Російський диктатор Володимир Путін збирається передати владу в РФ, і може зробити це вже цього року. У ситуації, що зараз склалася, для нього це вже питання виживання, а не просто іміджу чи репутації.

Адже зараз очевидно, що російська армія програє у війні проти України. А в Росії таких поразок своїм “вождям” не пробачають. Про це розповів історик і політичний аналітик Валерій Соловей в ефірі YouTube-каналу “Гроші”.

“Як кажуть мені військові: у Росії можуть пробачити все, що завгодно вождю, окрім військової поразки. Кремль зараз перебуває на межі військової поразки, і російські військові це прекрасно розуміють”, – зазначає політичний аналітик.

При цьому він каже, що “золотий час” для передачі влади і залишення посади Путін уже проґавив. Він зіпсував усе тим, що вторгнувся в Україну. Якби цього не було, російські медіа та підручники з історії писали б про нього, як про людину, яка “підняла Росію з колін”. Принаймні російському диктатору створили б такий образ. Проте тепер після такої фатальної помилки Путіну навіть приписати такий образ не зможуть.

Читайте також:  Паспортний контроль. Як і навіщо Зеленський хоче узаконити подвійне громадянство

Хто може замінити Путіна
За словами політичного аналітика, Путін уже погодився на основного кандидата, якого йому запропонували – сина Миколи Патрушева Дмитра.

“Саме по лінії Патрушев-Салліван йдуть консультації США і Росії. Друга лінія – це Ушаков. Але Патрушев важливіший”, – зазначає Соловей.

Але при цьому Путін розраховує спробувати управляти, коли піде у тінь. Адже з Патрушевим його пов’язують тісні стосунки, і російський диктатор розраховує на максимальні гарантії.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: