facebook

Проти несправедливості: У Франківську іноземні студенти-медики вийшли на протест

Сьогодні, 27 травня, в Івано-Франківську студенти-іноземці з ІФНМУ вийшли на акцію протесту під стінами свого університету.

Пише - джерело.

Вони виступають проти несправедливості при здачі фінального іспиту КРОК-2. За словами студентів, на екзамені майже не було заявлених наперед для підготовки тем, але було багато питань, яких вони взагалі не вчили і які відносяться до інших розділів медицини.

“Задавати нам питання з гігієни і екології – несправедливо. Ми вивчали ці речі загалом, а на КРОКу були дуже складні питання. Це несправедливо”, – розповів Ісідор Опара, студент-медик шостого курсу.

Викладачі ІФНМУ вийшли під стіни університету та намагались переконати студентів не влаштовувати акцію, а піти на переговори з дирекцією. Студенти спершу не погодились і вимагали зниження прохідного балу на іспиті, який вже склали. Але згодом вони все-таки зайшли до лекційної аудиторії для діалогу з керівництвом університету.

Читайте також:  Відомій франківчанці присвоїли орден Королеви Анни

“Це було нечесно. Вони жартують з нашими життями. Так не можна”, – сказав інший студент, Осей Бонсу.

“Ви можете зібрати питання, які викликали у вас сумніви, і ми їх надішлемо на перевірку. Проведуть експертизу. А ніяких додаткових балів ми нараховувати не можемо – це може зробити лише центр тестування, бо лише він і знає ваші оцінки”, – відповіла студентам Ганна Ерстенюк, перший проректор ІФНМУ.

Вона додала, що університет не може ніяк вплинути на бали чи на прохідну планку. Центр тестування, за словами Ганни Ерстенюк, може лише перевірити питання, і якщо їх визнають некоректними – бали студентів зростуть.

Ісідор Опара на це відповів, що вилучення некоректних питань не вирішить всю ситуацію. Ганна Ерстенюк пояснила, що така ситуація зараз не лише в Івано-Франківську, а й у всій Україні.

 

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: