facebook

Поширені помилки садівників, які призводять до втрати врожаю томатів

Отримання багатого врожаю томатів або будь-якої іншої культури – не наука, а лише дотримання певних правил для вирощування.

Пише - джерело.

Помідори улюблена культура садівників, поряд з тим як з’являються все нові методи збільшення врожаю, найпоширеніші помилки продовжують губити урожай.

Переполив

Садівникам здається, що чим більше, тим краще, однак помідори не огірки і вони не потребують в такій кількості рідини. Навпаки, перелив тільки нашкодить рослині, і вона почне хворіти, поставивши хрест на майбутньому врожаї.

Рясний полив помідорів необхідний тільки в разі сильної посухи і відразу після висадки розсади, однак це якщо дощів зовсім не буває. В такому випадку необхідно застосувати техніку «крапельного поливу».

Перегодовування

Різні види підгодівлі, які обіцяють збільшити урожай у два, а то і в п’ять разів, можуть його занапастити. Неправильний підбір підгодівлі або перегодовування — згубні для помідорів. Особливо не слід захоплюватися азотними добривами, які розраховані на активацію зростання листя. Щоб прискорити плодоношення і збільшити кількість зав’язей, краще застосовувати добрива з вмістом бору, йоду, магнію, міді, заліза.

Читайте також:  Пішов з життя прикарпатець, який отримав важке поранення на Майдані (Фото)

Обрив листя

Якщо відірвати з куща три і більше хороших, здорових листків, помідор почне відчувати стрес, що точно не позначиться позитивно на майбутніх плодах і їх кількості. Краще відірвати підв’ялі, пожовклі або висохлі листя, які не несуть ніякої користі, а лише забирають собі поживні речовини і тягнуть загальні сили з рослини.

Не варто забувати про прищипування верхівки у 20-х числах червня, тоді вся сила куща піде у плід, а не в листя.

Дотримуючись нехитрих правил можна отримати хороший і здоровий урожай томатів.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: