facebook

Пішов на війну без дітей, повернувся батьком трьох хлопців: історія дивовижного всиновлення

Стати батьками подружжя мріяло всі сім років сімейного життя і спробували все, але на всиновлення не могли наважитись.

Пише - джерело.

Вінничанин Володимир Сироватко до служби в АТО мріяв про дітей, проте безуспішно. Після чергового запеклого бою, де загинули побратими, чоловік подзвонив дружині зі словами – “повернуся, підемо в дитячий будинок за дитиною – однією”.

Про те, як трапилося, що подружжя стало батьками одразу трьох синів і чому в Україні досі майже не всиновлюють із дитбудинків більше однієї дитини – в День усиновлення 30 вересня йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Тієї ночі, коли пролунав дзвінок із Луганщини – Надія подумки готувалася до найгіршого.

“Я пам’ятаю, що тоді я сказала: “Боже, якщо буде все гаразд і мій чоловік повернеться з війни, то у нас нема дітей і ми будемо готові, щоб взяти дитину”, – розповідає жінка.

Стати батьками вони мріяли всі сім років сімейного життя і спробували все, але на всиновлення не могли наважитись.

Історію своєї сім’ї три брати нині знають напам’ять. І розповідають її охоче на колінах у батьків. Старший – Артем – іще добре пам’ятає інтернат і дорослих, які були жорстокими до них. Батьки ж воліють про це не згадувати.

У чергу всиновлювачів вони стали одразу, рік шукали дитину до 3 років. Того дня їхали в інтернат за одним хлопчиком, але побачили фото Артема з братиками і не змогли забути.

Читайте також:  Шмигаль сказав, якими будуть ціни на газ до кінця опалювального сезону

Вже потім вони згадають, як на весіллі самі собі напророкували саме цих трьох.

“Коли ми тільки одружились, ми за столом казали, що у нас буде троє хлопців”, – розповідають у родині.

Надія і Володимир відверто діляться і труднощами нової родини, про непросте звикання хлопців до життя разом.

“Теоретично всі підтримують, а потім, коли приводиш додому, і вони починають дерти шпалери, битись головю об підлогу, матюкатись… Процес звикання – він довготривалий”, – говорять вони.

У сім’ї Сироватків троє братів уже 5 років і лише зараз батьки відчули, що діти зріднилися з ними.

В Україні майже 17 тисяч дітей чекають усиновлення в інтернатах. І черга з тисячі охочих батьків рухається повільно.

Більшість українців потенційно хочуть усиновлювати маленьких і здорових, щоб очкі голубенькі і бантик рожевий. Але таких дітей всього 1200, а понад 11 тисяч – це діти 11- 17 років, які вже мають інвалідність або це великі родинні групи, а в Україні передбачено всиновлення всіх з родини.

Зараз 4500 дітей потребують термінового усиновлення, оскільки вони навчаються в закладах. Вже найближчим часом з’явиться кнопка усиновлення на порталі “Дія”.

Поки чиновники обіцяють спростити процедуру всиновлення – Артем, Максим та Микола на дитячому майданчику вже не шукають у кожному дорослому маму й тата, а знають, хто їхня сім’я.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: