facebook

Пенсіонери штурмують прилавки: для них ціни на продукти знизили на 20 відсотків

Про що мова

Пише - джерело.

Пропозиція знижок на продукти харчування для пенсіонерів, що надається у рамках спільної акції між торговельною мережею VARUS та OTP Bank, стала справжньою підмогою для багатьох українських пенсіонерів, як місцевих мешканців, так і внутрішньо переміщених осіб. Ця акція, яка діятиме до кінця січня 2025 року, надає можливість пенсіонерам купувати продукти із значною знижкою у розмірі 20%. Про це пише “На пенсії”.

Щоб скористатися даною знижкою, пенсіонерам необхідно купувати саме в мережі магазинів VARUS та здійснювати розрахунки за допомогою платіжної картки “Особлива” від OTP Bank. Ці умови є обов’язковими для отримання знижки.

Для багатьох пенсіонерів ця акція стала справжньою підмогою в умовах зростання цін на продукти харчування та загальне подорожчання життя. Вона покликана полегшити фінансовий тягар на пенсіонерів та зробити продукти харчування більш доступними для цієї категорії населення.

Важливо відзначити, що знижка надається на всі товари, за винятком спиртних напоїв, тютюнових виробів та подарункових сертифікатів. Це дозволяє пенсіонерам заощадити значну суму грошей на покупках та забезпечити собі необхідні продукти харчування за нижчою ціною.

Читайте також:  Посварився через качку: в Херсонській області чоловік заплатить жінці 5 тис. грн, бо показав їй голі сідниці

Наприклад, навіть при купівлі продуктів на невелику суму 600 гривень, пенсіонери можуть отримати знижку у розмірі 120 гривень, що становить значну економію для цієї категорії населення.

Однак, щоб скористатися цією акцією, пенсіонерам необхідно мати доступ до супермаркетів мережі VARUS, які знаходяться у містах та населених пунктах. Тільки в цих магазинах діятиме ця акція. Дізнатися адреси найближчих магазинів можна за посиланням на офіційному сайті.

Таким чином, акція знижок на продукти харчування для пенсіонерів від VARUS та OTP Bank стала справжньою підмогою та допомогою для даної категорії населення, полегшуючи їхнє фінансове становище та роблячи продукти харчування більш доступними.

Сообщение Пенсіонери штурмують прилавки: для них ціни на продукти знизили на 20 відсотків появились сначала на NEWS TiME.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також:


Залишити відгук