facebook

Не перерахували пенсію: ПФУ заплатить величезні компенсації пенсіонерам – як оформити

Подробиці

Пише - джерело.

Пенсіонер відсудив у ПФУ понад 150 тисяч гривень
Громадяни пенсійного віку, які не змогли добитися перерахунку пенсій Пенсійним фондом України, можуть через суд домогтися значних грошових компенсацій від відомства. Це на практиці довів пенсіонер, який таки досяг перерахунку виплат і до того ж отримав від відомства додатково 255 141 гривень. Про це пише OBOZ.UA.

Пенсіонер повинен був отримати перерахунок пенсії до Пенсійного фонду України, але останній так і не виконав вимогу громадянина. У зв’язку з цим він звернувся до суду з відповідним позовом. Окружний адміністративний суд задовольнив вимоги пенсіонера у справі №640/3159/21 та зобов’язав Пенсійний фонд провести перерахунок пенсійних виплат позивача.

Після набрання рішенням суду чинності ще 8 липня 2022 року відомство не змогло здійснити необхідний перерахунок через відсутність коштів на виплату, оскільки це не передбачено бюджетом.

У зв’язку з цим пенсіонер звернувся до суду повторно з позовом про невиконання прав та інтересів позивача та вимогою про стягнення штрафних санкцій у вигляді 3% річних та інфляційних втрат внаслідок заборгованості, що склалася з невиплати пенсії у належному розмірі.

Читайте також:  Горе-матір залишила шестирічну дочку на франківському вокзалі і зникла

Таким чином суд розглянув справу пенсіонера та ухвалив рішення, згідно з яким Пенсійний фонд зобов’язаний виплатити йому компенсацію у розмірі 255 141 гривень за рахунок держбюджету України.

“Стягнути з Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві за рахунок коштів державного бюджету України шляхом списання коштів з відповідного казначейського рахунку 3% річних у розмірі 43 796,13 грн, інфляційні збитки – 196 345,64 грн та як відшкодування морального, заподіяного протиправною бездіяльністю органу державної влади, суму у розмірі 15 000,00 грн”, – зазначено у рішенні суду.

Сообщение Не перерахували пенсію: ПФУ заплатить величезні компенсації пенсіонерам – як оформити появились сначала на NEWS TiME.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також:


Залишити відгук