facebook

Найближчими тижнями на фронті буде дуже важко: війна рухається до кульмінації – Bild

Найближчими тижнями на фронті буде дуже важко: війна рухається до кульмінації

Пише - джерело.

Німецький політолог вважає, що передача далекобійних ракет Україні може призвести до прямого зіткнення між США і РФ.

Найближчим часом на фронті в Україні почнуться запеклі бойові дії. Ситуація буде вкрай важкою. Війна в Україні наближається до кульмінації і скоро відбудеться новий небезпечний перелом. Про це заявив політолог Джордж Фрідман, повідомляє Bild.

В української армії є одна головна проблема – відсутність далекобійних ракет, які завадили б окупантам в поставках підкріплення і запасів на фронт.

“Донедавна російські атаки на Україну зазвичай стримувалися українськими силами. Не скрізь, але досить часто, щоб перешкодити Росії утримати територію або здобути перемогу. Але в останній місяць або близько того Росія почала самостверджуватися. Якщо це стане нормою, в України будуть серйозні проблеми”, – каже політолог.

Читайте також:  В ГУР назвали терміни, коли армія РФ може повернутися до Білорусі

Він акцентував увагу на тому, що Україна незабаром отримає необхідні ракети. Однак політолог побоюється, що це може призвести до прямого протистояння між США і РФ.

“Всі війни складні, і всі війни мають політичний вимір. США поставлять ракети великої дальності, що має сенс у холодній логіці війни. Однак, якщо станеться який-небудь збій в управлінні зброєю, це може призвести до несподіваних подій, які ніколи не вітаються на війні”, – переконаний Фрідман.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: