facebook

Ми будемо повертати Крим будь-яким шляхом, яким вирішимо, бо це наша територія, – Зеленський

Україна самостійно вирішуватиме, як звільняти Крим від російських загарбників. Деокупація півострова відбудеться точно, і бойові дії ніколи не будуть спрямовані проти цивільного населення.

Пише - джерело.


Із такою заявою виступив президент України Володимир Зеленський на пресконференції за наслідками другого саміту Кримської платформи, який відбувся 23 серпня. Глава держави відповів на запитання, чи вдаватимуться ЗСУ до відкритих атак по військах РФ (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

“Ми повертатимемо Крим, бо це наша територія. Будь-яким шляхом, яким ми вирішимо. Вирішимо самостійно, без консультацій з будь-якою іншою країною світу”, – констатував він, спростувавши улюблений фейк пропагандистів про вплив Заходу на Київ.

Читайте також:  Данілов назвав головну мету, для чого Путін запровадив “воєнний стан” на тимчасово захоплених територіях

“Щодо відкритих атак, Україна не завдає жодних ударів по цивільному населенню, як на території інших країн, так і в Україні. А Крим – це Україна, це тимчасово окупована територія. Ми знаємо, що ми робимо. Ми знаємо, де є військові об’єкти, де склади з боєприпасами на тимчасово окупованій території. Там українські військові можуть діяти згідно з планом”, – підкреслив він.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: