facebook

“На фронті буде “м’ясорубка” з великими жертвами”: астролог дав прогноз на першу половину 2023 року

“На фронті буде “м’ясорубка” з великими жертвами”: астролог дав прогноз на першу половину 2023 року

Пише - джерело.

За словами астролога, під час проходження Юпітера по знаку Овна часто трапляються різні катаклізми, катастрофи з вогнем та війни.

У першій половині 2023 року Юпітер рухатиметься по знаку Овна, продовжуючи свій шлях, розпочатий у 2022 році. Відомий астролог Влад Росс в інтерв’ю Главреду розповів, що чекає на Україну у перші п’ять місяців наступного року.

За словами астролога, під час проходження Юпітера по знаку Овна часто трапляються різні катаклізми, катастрофи з вогнем, війни, посилюється агресія в суспільстві.

“До весни війна в Україні точно не закінчиться, оскільки Юпітер роздмухуватиме вогонь війни. Через це ворог зробить нові спроби захопити наші території, боротьба за незалежність буде запеклою, а на фронті буде “м’ясорубка” з великими жертвами”, – розповів Росс.

Як зазначив астролог, у цей час високопоставлені особи можуть втратити свої посади і піти у відставку. Особливо це стосується Росії, Білорусі, Ірану – в цих країнах все може кардинально змінитися і може статися революція.

“Юпітер в Овні не любить зволікати, тому перші п’ять місяців 2023 року – це час швидких рішень і короткострокових проектів, на які раніше не вистачало сміливості. Коли Юпітер перейде в Тельця, проекти сповільняться, або щось почне їх гальмувати. Тому якщо у вас є короткострокові справи, потрібно їх встигнути зробити в перші п’ять місяців року, скориставшись моментом, поки Юпітер буде перебувати в швидкому імпульсивному знаку зодіаку”, – додав Росс.

Читайте також:  Залужний назвав проблеми мобілізації в Україні та наслідки

Астролог зауважив, що з 16 травня 2023 року до 26 травня 2024 року Юпітер буде перебувати в знаку Тельця.

“Юпітер у Тельці – це непростий час, як показує історія. У 2023 році Юпітер не дійде до поєднання з Ураном, який уже давно гостює в Тельці, але буде впевнено до нього підбиратися. Цього року як ніколи буде важливою матеріальна база і стійкість. Тема матеріальних ресурсів стане дуже актуальною і важливою. У кращому випадку Юпітер у Тельці може принести розширення можливостей заробітку і зростання впливу в бізнесі, в гіршому – продовження зростання інфляції, нові закони, які будуть погано сприйняті масами, надто великі очікування, обіцянки і витрати. Негативний вплив Юпітера в Тельці відчує на собі Росія, де все перераховане вище може статися одразу після 16 травня”, – розповів Росс.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: