facebook

Мобілізації більше не буде: запровадять контракт, а військовий вишкіл пройдуть усі — міністр Умеров

Міноборони України готує провести військову реформу

Пише - джерело.

Міністр оборони України Рустем Умеров підписав Концепцію військової кадрової політики Міноборони до 2028 року. У Telegram-каналі відомства повідомляють деталі.

Документ передбачає стратегічне бачення розвитку військової кадрової політики у сфері оборони протягом наступних п’яти років — як у воєнний час, так і у мирний час.

Головним акцентом концепції є гарантоване задоволення потреб ЗСУ у людях під час повномасштабної війни, інтеграція до євроатлантичного простору безпеки, взаємосумісність ЗСУ зі збройними силами країн-членів НАТО.

Також у відомстві поділилися які результати очікують отримати від змін:

ЗСУ перейдуть на військову службу за контрактом. Термінову військову службу замінять на інтенсивну військову підтримку громадян призовного віку;

В Україні функціонуватиме дієва система рекрутингу ЗСУ з професійним та мотивованим особовим складом;

Читайте також:  “Хуртовина, сніг та ожеледиця, лютuй снігопад накриє Україну прямо післязавтра”: Синоптики про морозну погоду

Людиноцентричний підхід до управління кар’єрою військовослужбовця з урахуванням її освіти, професійного розвитку, ґендерної рівності. Повинні бути рівні можливості у ЗСУ як для чоловіків, так і для жінок;

Вдосконалена електронна система військового обліку;

Автоматизовані та цифрові процеси управління персоналом;

Розширена співпраця між українськими вищими навчальними закладами та вишами держав-членів НАТО та ЄС;

Ефективна та прозора система грошового забезпечення військовослужбовців та забезпечення їх житлом;

Удосконалене психологічне забезпечення;

Нова культура взаємовідносин між командирами та полагодженими;

Необхідні умови для переходу від військової кар’єри до цивільного життя військовослужбовців, які підлягають звільненню з військової служби.

Вказується, що моніторинг та оцінку результатів впровадження концепції проводитиме Комітет з питань кадрового менеджменту у системі Міноборони України.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: