facebook

Маленький сирота з Франківська в реанімації. Потрібна допомога

Зараз у важкому стані в реанімації малюк-сирота Сергійко. За останній тиждень – дві важкі операції. Біля дитини – бабуся-опікун.

Пише - джерело.

Про це в мережі повідомила франківка Надія Дяченко. За її словами про сироту їй розповіла жінка, дитина якої була поруч в реанімації.

Щодня – близько 3000 грн., а де їх узяти?… Бабуся в розпачі, усі кошти, допомога усіх знайомих – все вичерпано. Малюк народився з важкою патологією сечостатевої системи. І ось тиждень тому була чергова планова операція з аугментації (пластики) сечового міхура. Сталося ускладнення, непрохідність кишківника через утворення тромбу – і наступна операція, позавчора у вівторок. Зараз стан важкий, але прогнози позитивні. Проте – гроші. Їх потрібно ще, зараз немало, поки в реанімації”, – розповідає жінка.

Читайте також:  До Франківська їде цирк без тварин: везе вражаючі виступи у стилі улюблених мультфільмів

Тож Надія Дяченко просить небайдужих про допомогу грошима, або одноразовими пелюшками, памперсами 6, харчуванням (лише (!!!) таке, як на фото).

“І молитви. Будь ласка, багато молитви. Бо навіть важко сказати, через що доведеться ще перейти хлопчику… Дивилася на біляву голівоньку, всю обвиту трубками, і в голові крутилися слова сьогоднішнього Євангелія: ,,не залишу вас сиротами!” Може, тому я сьогодні і втрапила до нього… щоб багато-багато сердець молитвою і любов’ю зігріли це дитя і втішили зболену серцем його рідну бабусю...”, – благає франківка.

Карта для допомоги:

Приватбанк 5168 7573 0466 7910 Дяченко Надія. Призначення: для Сергійка Козака

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: