facebook

Івано-Франківськ потрапив до рейтингу найкрасивіших міст України

Україна ‒ неймовірно прекрасна країна. Кожна її гора, долина, село, місто унікальні у своїй красі: природній, архітектурній, фестивальній, гастрономічній, атмосферній. Обрати серед усіх найкрасивіші ‒ завдання не з легких. І, звісно, у кожного буде свій список.

Пише - джерело.

Івано-Франківськ посів шосте місце, випередивши Чернівці, Вінницю, Ужгород і Кам’янець-Подільський.

Івано-Франківськ здається невеличким затишним куточком, що спочиває на долонях двох річок: Бистриці-Солотвинської та Надвірнянської, в оточенні прекрасних Карпат. Місцеві кажуть, що за хорошої погоди гори тут видно чи не з кожного вікна.  Як і більшість історичних міст України, Івано-Франківськ виріс із фортеці, але те, що колись було серцем, зараз встелило землю: камінням фортеці нині викладені міські вулиці.

Читайте також:  На Зелені свята запустять автобуси до Дем'янового Лазу

Сучасне серце міста б’ється на «Стометрівці» ‒ пішохідній найбільш живій вулиці Франківська з безліччю кав’ярень, крамничок та книгарень. Тут ідеально відчувається домашня, безтурботна, тепла атмосфера європейського міста.

Найкрасивіші місця Івано-Франківська: «Стометрівка», Ратуша, Музей мистецтв Прикарпаття, Кафедральний собор Святого Воскресіння, Площа Міцкевича, Міський парк культури і відпочинку імені Тараса Шевченка, Міське озеро, Фортечна галерея «Бастіон».

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також:


Залишити відгук