facebook

“ДИМ”: Франківська співачка презентувала кліп з учасником “ТАНЦІВ З ЗІРКАМИ”. ВІДЕО

Франківська співачка, фронтвумен гурту LAMA Наталя Дзеньків, яка майже після річної паузи випустила драйвовий трек “Дим”, наразі представила яскравий кліп до нього.

Пише - джерело.

У новій відеороботі Наталя Дзеньків “запалює” з екс-учасником відомого телешоу “Танці з зірками” та партнером Лесі Нікітюк Максом Єжовим.

У процесі танці з темношкірим героєм-спокусником переходять в пристрасний поцілунок.  У пісні “Дим” Наталя Дзеньків розповідає історію з життя: хороших дівчаток приваблюють погані хлопці. Lama в легких, повітряних вбраннях танцює в оточенні хлопців в строгих костюмах.

Крім цього, Lama пішла ще на один експеримент. З розкішної брюнетки співачка стала білявкою з дредами.

Читайте також:  Франківська співачка презентувала нову пісню і кліп про інопланетянку (ВІДЕО)

“Танець в цьому кліпі — це та сама пристрасть і вогонь, який іноді виникає між малознайомими людьми. Якщо між ними немає ніякої духовної близькості, то вогонь цей перетворюється просто в дим, який може завдати багато болю і шкоди. Я часто задумувалась над тим, чому жінки відчувають тяжіння до так званих “поганих хлопців”, чому хороші чемні чоловіки не завжди можуть нас настільки зацікавити і дати відчуття ейфорії. Майже зі всіма моїми подругами відбувалося щось подібне. Але цей дим оманливий, він закриває нам очі на справжнє, і дуже часто лишає серце порожнім і обгорілим, як вугілля. Про це ця пісня”, – поділилася Наталя.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також:


Залишити відгук