facebook

Допомога твоя – найсильніша зброя: у Франківську почалась акція на підтримку онкохворій дівчинці

17 травня, в Івано-Франківську розпочалась акція під гаслом «Допомога твоя – найсильніша зброя!» для збору коштів онкохворій доньці учасника АТО.

Пише - джерело.

Вона триватиме з 17 до 19 травня з 13.00 до 21.00 на площі Ринок.

Метою громадянської акції є збір коштів для допомоги 14-річній онкохворій доньці учасника АТО Олександрі Герасимчук, а також на побудову в Івано-Франківську гарнізонного храму Св. Сотника Лонгина по вулиці Чорновола (біля військової частини навпроти стадіону «Рух»).

На заході виступатимуть дитячі колективи, місцеві виконавці, гостей частуватимуть традиційними стравами, представлять виставку світлин із зони бойових дій, зразків зброї та боєприпасів, відбудуться майстер-класи для дітей.

Голова ГО Галицькі леви, секретар обласної асоціації учасників та ветеранів АТО Роман Дорожівський каже, сьогодні організація проводить акцію і збирає кошти онкохворій прийомній донці учасника АТО Олександрі Герасимчук.

Читайте також:  У Франківську в День Незалежності відбувся забіг у вишиванках (фото)

«Концерт розпочнуть діти, далі виступатимуть дорослі артисти, буде представлена фотовиставка, а також польова кухня. Виручені кошти перерахуємо і вручимо на сцені батькам дівчинки», – коментує Роман Дорожівський.

Секретар обласної асоціації учасників та ветеранів АТО додає, у Олександри онкологія головного мозку, тож потрібне лікування та реабілітація. І зазначає вирішили провести концерти, адже просто збір коштів втомлює людей.

«Цей спосіб був найбільше ефективним. Ми ще кілька років тому припинили просто збір коштів. Тепер ми пропонуємо людям взамін концертну програму. Для дітей також будуть майстер-класи з бойового гопака, карате. В неділю концретної програми не буде, проте її замінять іншими заходами», – розповідає голова ГО Галицькі леви.

Чоловік каже, також десяту частину коштів передадуть на будівництва храму.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також:


Залишити відгук