facebook

Де жила Ванга і що передрікала: пророцтва, що збулися, і прогноз для України

Болгарська ясновидиця Ванга — одна з найбільш знакових фігур на всьому пострадянському просторі. Передбачати майбутнє вона почала вже в юнацтві, багато з її прогнозів збуваються і зараз, а деякі з них людству ще належить зрозуміти.

Пише - джерело.

Передбачення Ванги що збулися
Історики та біографи знаменитої цілительки називають ряд достовірних пророцтв:

– Празька весна. На початку 1968 року Ванга говорила про «темні хмари» над Прагою. Минуло близько півроку перш, ніж війська Варшавського договору увійшли в місто.
– Загибель підводного човна «Курськ». Провісниця сказала: «Курськ поглине вода», але тоді ніхто не зрозумів, як ціле місто може піти під воду. Коли це сталося з підводним човном, питань вже не було.
Перебудова і розпад СРСР. У 1980-му році Вангелія пророкувала смерть останнього лідера держави, дестабілізацію і загибель режиму. Через 5 років, її пророцтво збулося.
– Теракт веж-близнюків. Трагедію 11 вересня цілителька назвала так: «Брати загинуть під ударами залізних птахів» і, судячи з того, що сталося в 2001-му році, вона не помилилася.

Читайте також:  На Одещині підлітки підпалили будинок батька-одинака задля розваги: моторошні фото

Крім вищевказаних прогнозів, Ванга говорила про цифровізацію, наприклад: «Гроші зникнуть, і замість них будуть цифри». Ясновидиця сама не розуміла, як це, але в 21-му столітті ми можемо це уявити.

Чи були прогнози закінчення війни в Україні

Ванга ніколи не називала точних дат, до того ж, трактування слів ясновидиці змінюється в залежності від подій.

На жаль, передача її слів нагадує «зіпсований телефон», незважаючи на безліч передбачень, що збулися.

1.За однією з версій, Вангелія передрікла, що на Україну чекають важкі часи, але все зміниться, коли до влади прийде жінка. Саме вона перетворить нашу країну на процвітаючу державу.
2.За іншою версією, вона бачила, що земля буде покрита чорною кров’ю, а війна триватиме сім років, після чого світом правитимуть слов’яни.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: