facebook

Чому не можна виливати окріп до раковини: сантехніки не рекомендують це робити

Протікання труб, що виникло під раковиною на кухні, може бути наслідком незнання принципу влаштування сантехнічних труб. Насамперед незнання – з чого виготовлені ці труби і що з ними відбувається, коли вони потрапляють під окріп.

Пише - джерело.

Чому можуть протікати труби
Дуже часто для виготовлення сантехнічних труб використовують пластик. Як відомо, подібний матеріал не характеризується підвищеною стійкістю до високих температур. Тому занадто гаряча вода, окріп, який часто зливається до каналізації на кухні з киплячої каструлі, може призвести до того, що пластикова труба розм’якшиться або навіть перетопиться. І станеться протікання.

Якщо окріп виливається нерегулярно, час від часу, то не варто ні про що турбуватися.

Читайте також:  Українська відьма, яка передбачила смерть Пригожина, розповіла, як помре Путін

Однак якщо ви систематично порушуєте правила експлуатації, виливаючи до раковини киплячу воду, виникає висока ймовірність стоплення труб.

Що робити, щоб труби не протікали
Що робити з окропом? Невже потрібно чекати, щоб вода, в якій варилася картопля чи макарони, перед тим як її зливати, охолонула? Сантехніки рекомендують, що для того, щоб вберегти пластикові труби від пошкоджень, перед тим, як виливати до раковини окріп, потрібно паралельно відкрити кран із холодною водою. Таким чином занадто гаряча вода не зашкодить каналізації.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: