facebook

Буде “останній бій”: астролог назвав дату, коли відбудуться страшні бої та коли настане перемога України, яка буде супроводжуватися кров’ю

За його словами, можлива тактична перемога, проте вона буде супроводжуватися кров’ю

Пише - джерело.

В Україні на думку астрологів в другій половині червня будуть точитися найстрашніші бої. Передбачається, що це може бути одна з найважливіших битв війни.

Про це розповів астролог Алакх Ніранджан, пише ТСН.

“Це означає дуже серйозний опір, боротьбу, смерть, буде “останній бій” у цій війні, дуже важкий. Далі зміниться період, це вже липень. Це чудово, бо Марс вказує вже на тактичну перемогу. Тактичну перемогу буде здобуто у липні, і відповідно розпочнуться переговори. Я не знаю, вони будуть відкриті або приховані, але вони йдуть активно”, – розповів астролог.

За його словами, можлива тактична перемога, проте вона буде супроводжуватися кров’ю.

“Весь серпень – тут дуже сильно буде виявлено вже іноземну підтримку, це якраз момент, коли можливо буде введено сторонні війська закордонних країн, бо буде відчуття, що Україна перемагає”, – додав астролог.

Читайте також:  На Прикарпатті від коронавірусу помер командир роти гірсько-штурмової бригади

Своєю чергою у вересні та до половини жовтня може відбутися навіть перемога.

“Питання далі стоїть, що називати перемогою. З погляду повернення територій та матеріальних прибутків – вони, безперечно, будуть серйозні. Є і прибуток, і ресурси, тобто в Україну багато що надійде. Далі можна по-різному трактувати – можливо, це перемога фізична, можливо, це домовленості, коли повертаються частина територій. І далі питання полягає, наскільки серйозно все буде повернуто. Це залежить лише від України”, – підкреслив Алакх Ніранджан.

Сообщение Буде “останній бій”: астролог назвав дату, коли відбудуться страшні бої та коли настане перемога України, яка буде супроводжуватися кров’ю появились сначала на NEWS TiME.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також:


Залишити відгук