facebook

«Бойківське коло»: на Прикарпатті створили нову туристичну асоціацію

24 вересня у Долині відбулась конференція на тему: «Роль та місце Асоціації «Бойківське коло» в розвитку туристично-економічного потенціалу карпатського субрегіону».

Участь у заході взяли представники органів влади, бізнесу, громадського сектору, експертного середовища Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської областей, пише Ратуша з посиланням на сайт Туристична Івано-Франківщина.

Пише - джерело.

ДО ТЕМИ: Всесвітній день туризму: у Франківську проведуть тематичні екскурсії

Під час зустрічі провели установчі збори засновників регіональної міжобласної туристичної асоціації «Бойківське коло».

Основною метою діяльності Асоціації є сприяння розбудові місцевої/ регіональної економіки та розвитку туризму карпатського субрегіону – сусідніх прилеглих територій, що розташовані на межі Івано-Франківської, Львівської і Закарпатської областей, шляхом посилення міжрегіональної співпраці та координації зусиль місцевої влади, бізнесу і громадського сектору,- повідомляють на сайті.

Асоціація «Бойківське коло» ставить перед собою завдання сприяння залученню та притоку інвестицій у будівництво і відновлення дорожньо-транспортної і туристичної інфраструктури, залученню державних, регіональних, муніципальних та приватних інвестицій, позабюджетних коштів, коштів міжнародної технічної допомоги задля розвитку місцевої економіки, підтримці малого і середнього бізнесу, розвитку інфраструктури територіальних громад субрегіону.

Читайте також:  Марцінків хоче створити ще одне комунальне підприємство

Представниками місцевого самоврядування Славської ОТГ Львівської області, селища Вигода та міста Долина Івано-Франківської області з метою координації співробітництва задля розвитку спільного економічного розвитку ще 14 грудня 2018 р. було підписано Меморандум, який став відправною точкою для створення субрегіонального об’єднання та подальшого співробітництва та розвитку цих громад.

Карпатський субрегіон «Бойківського кола» має потужний туристично-рекреаційний потенціал, а члени об’єднання прагнуть активно розвивати соціально-економічний, туристичний і культурний розвиток на засадах партнерства місцевої влади, бізнесу та громади.

Територія на межі трьох областей унікальна своєю історико-культурною і природною спадщиною, ресурсами, гастрономічними принадами (кулінарна спадщина), вузькоколійною залізницею «Карпатський трамвай» та інтерактивним «Центром спадщини Вигодської вузькоколійки», існуючими курортними місцевостями. Також, надзвичайно цікавою і привабливою є тематика бальнеології, що має високий потенціал туристичного стартапу для громад Долинщини, адже саме цей край багатий на мінеральні води та солі, де тисячоліттями видобували «біле золото»,- йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: