facebook

17000 грн – це тільки для початку: для водіїв вводять величезні штрафи

Що відбувається?

Пише - джерело.

Для водіїв вводять нові штрафи, з яких покарають
В Україні для водіїв запроваджують нові покарання та збільшують суми штрафів. Як повідомляється, тепер за порушення правил дорожнього руху можуть запровадити новий штраф, що досягне 17000 гривень. Про це розповідає Обозреватель.

Такий величезний штраф планує застосовувати за перевищення транспортом допустимого рівня шуму – так часто “грішать” мотоциклісти. Розмір штрафу передбачається встановити на рівні 17000 грн.

За повторне порушення доведеться платити вже 34 000 грн. Відповідний проєкт закону подано до Верховної Ради, і вже найближчим часом народні депутати можуть його розглянути.

Згідно із законопроєктом, за порушення правил шумового режиму планується застосовувати штрафи та позбавлення посвідчення водія. Зокрема:

за перше порушення передбачено штраф у 17 000 грн.;
за повторне – штраф у 34 000 грн та позбавлення права на керування транспортним засобом на строк від 3-х до 6-ти місяців.
У законопроекті прописано, що за повторне порушення можна буде відбутися лише штрафом і не втратити посвідчення водія.

Читайте також:  “Зелений” скаче вгору: за скільки можна прибрати долар в обмінниках сьогодні

Необхідність введення штрафу обумовлена ​​тим, що деякі водії встановлюють на свої транспортні засоби обладнання, використання якого призводить до значного збільшення шуму роботи двигуна. А це порушує “тишу та спокій громадян” і викликає невдоволення суспільства.

Погіршує ж ситуацію, наголошується, те, що “під час воєнного стану такі шумові звуки схожі на звуки ворожих безпілотних летальних апаратів”, чим створюють уявлення про авіаційну та ракетну небезпеку, “відволікаючи Збройні Сили та правоохоронців”.

Сообщение 17000 грн – це тільки для початку: для водіїв вводять величезні штрафи появились сначала на NEWS TiME.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також:


Залишити відгук