facebook

ЗСУ взяли у полон снайперку-“монахиню”, що розстрілювала українських полонених у 2014-му році (ФОТО)

ЗСУ взяли у полон сербську снайперку “Багіру”, яка воює за бойовиків із ОРДЛО із позивним “Багіра”. Полонена згодилася співпрацювати зі слідством. За її словами, вона була покинута на полі битви.

Пише - джерело.

Як інформує “ТСН”, за словами волонтера Влада Іванова, поранена “Багіра” перебуває в полоні ЗСУ, їй надали медичну допомогу. За інформацією українських розвідслужб, снайперка з 2014 року служить у складі підрозділів “народної міліції ДНР”.

Уточнюється, що на рахунку жінки чимало занапащених життів як українських військових, так і мирних жителів, неугодних владі окупованих районів Донбасу. Загалом близько 40 осіб.

За словами волонтера, снайперка погодилася співпрацювати зі слідством. Вона стверджує, що її покинули на полі бою.

“Кинули. Знаючи, що я поранена, і маючи можливість забрати мене, просто вирішили злити, сподіваючись, що помру”, — пояснила вона.

Читайте також:  200 тисяч заражених українців за добу і кожен 20-й в лікарні: медик зробив невтішний прогноз через "Дельтакрон"

Як відомо, “Багіра” – це громадянка Сербії Данієла Лазович. Вона була успішною гандболісткою в регіональній лізі. Коли стала повнолітньою, вона певний час захоплювалася ісламом Згодом вона опинилася в монастирі Тумане, що в східній Сербії, неподалік міста Ґолубац на Дунаї. Там вона стала «сестрою Ксенією», потім її призначили ігуменею.

«Мати Ксенія» часто залишала монастир і в цивільному вбранні їхала до Белграда або до Косова. У декого ці поїздки почали викликати підозри. За справу взялася поліція й встановила, що молода ігуменя була наркодилером. Монахиню засудили, однак, скільки саме вона провела за ґратами, не уточнюють. Після звільнення Данієла розірвала контакти з батьками й друзями, а в листопаді 2014-го поїхала в Україну та приєдналася до лав проросійської організації “Оплот”.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: