facebook

Знак Зодіаку, від якого вам слід триматися якнайдалі. Для вашого ж блага!

Ми вибираємо, нас вибирають, але це часто не збігається…

Пише - джерело.

Овен

Риби. Для надчутливих і емоційних Риб ви занадто практичні і трохи відсторонені. Щоб змусити ці стосунки працювати, потрібно багато зусиль. Ви нетерплячі і дуже зайняті для відносин, які вимагають від вас більшого.

Телець

Близнюки. Близнюки занадто гучні і знаходяться буквально всюди. Ви жадаєте сталості, стабільності і рутини, тому вам так складно впоратися з всюдисущими Близнюками.

Близнюки

Діва. Як і Телець, Діви відрізняються практичністю і люблять рутину і усамітнення. Крім того, вони не говорять про свої думки і почуття, в той час як ви завжди відкриті з партнером і всіма з ним ділитеся. Ось чому Діви завжди здаються вам занадто «тихими» і трохи нудними.

Рак

Козеріг. Козероги це трохи відсторонені особи, яким дуже важко полюбити іншу людину і довіритися їй. Ви ж, навпаки, є представником дбайливого, щедрого і люблячого знака Зодіаку, а тому маєте потребу у взаємності своїх сильних емоцій.

Лев

Терези. Ви занадто гучні і вимогливі для врівноважених і дипломатичних Терезів. Ви завжди будете йти своїм шляхом, не знаючи труднощів. Але вам подобаються складності, тому вам потрібен такий же пристрасний і полум’яний знак Зодіаку, як і ваш.

Діва

Стрілець. Якщо коротко, то вам подобається сидіти на місці, а Стрільцю – поневірятися по світу. У вас двох ледь вистачає часу один на одного, тому що ви постійно працюєте, а Стрілець, швидше за все, вже планує свою наступну поїздку.

Терези

Рак. Ви любите, щоб все було в міру, через що активність Рака може викликати у вас почуття дискомфорту. Вам постійно здається, що ви робите недостатньо, а тому відчуваєте себе винними.

Читайте також:  Жінка покусала чоловіка у черзі на пошту

Скорпіон

Лев. Незважаючи на те, що у вас багато спільного, ви частіше сперечаєтеся, ніж приходите до згоди. Ви двоє впевнені в собі, чарівні, харизматичні і любите увагу, що призводить до нездорової конкуренції, тому що хтось один завжди намагається затьмарити іншого.

Стрілець

Телець. Тельцю не подобається ваш кочовий спосіб життя. Ці люди – перфекціоністи, їм подобається будувати плани на майбутнє і жити сьогоднішнім днем. Ви швидко втомитеся від повчань Тельця, як вам потрібно жити, тому що вам подобається ваше життя і ви не хочете нічого в ньому змінювати.

Козеріг

Овен. За межами роботи з ним складно про щось домовитися. Через скритність Козерога і нетерплячість Овна ці двоє просто не можуть нормально спілкуватися. Вам обом подобається робити все по-своєму, і тому на те, щоб відкритися один перед одним, у вас піде ціла вічність.

Водолій

Скорпіон. Ваш бунтівний дух і неприхована особистість можуть бути невірно витлумачені. Скорпіони не вміють прощати. Їм дуже важливо те, як вони виглядають на людях, в той час як ви вільні духом і приймаєте свою чудакуватість. Ви не боїтеся здатися смішним для оточуючих, а Скорпіона, навпаки, дуже турбує його «репутація».

Риби

Водолій. Ви не встигаєте за постійно мінливими думками і емоціями Водолія. Справа в тому, що ви теж дуже емоційні. Вам подобаються люди, які цікавляться вашими почуттями і готові про них поговорити. Водолії же часто губляться в своїх думках, будучи нездатними «прочитати» вас, тому що до сих пір намагаються розібратися в собі.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: