facebook

Зіркова гуцулка випустила дебютний альбом

Фіналістка шостого сезону вокального шоу X-фактор Аліна Паш випустила дебютний альбом “Пинтя: Гори”.

Пише - джерело.

Аліна Паш – зірка українського хіп-хопу та головне відкриття української сцени 2018 року. У назву альбому Аліна винесла ім’я закарпатського народного героя, місцевого Робін Гуда, Пинті. «Він був моїм предком. Ця розповідь про нього. Цей альбом про моє коріння, витоки, рідні місця. Адже я родом з гір!», – розповідає Alina Pash.

«Пинтя не був «хорошим хлопцем», але завжди боровся за добро. За його голову давали щедру нагороду, Пинтю брала хіба що «срібна куля». Хто б на нього не полював, вбити нікому не вдавалося. Здали Пинтю свої ж, потім четвертували в румунському місті. З тих пір Пинтя став місцевим героєм, а пізніше – головним персонажем містичного закарпатського фольклору». В якійсь мірі «завзятим» характером Пинті володіє і сама Аліна: її музика – бойова, зухвала, іронічна. У своїх піснях Аліна часто говорить про те, що варто бути собою, йти проти системи і не боятися висловлювати свою думку. Наприклад, про це потенційно хітовий трек «Bosorkanya»: під звуки контрабаса і в’язкий хіп-хоп біт Аліна співає українську народну пісню про дівчат, яких насильно видають заміж за багатого.

Читайте також:  Землю накрила тривала потужна магнітна буря: чого чекати найближчими днями

За її словами, лейтмотивом усього альбому стала жіноча сила: «Wild woman from roots! Це історія про те, звідки я і що я відчуваю». Останньою важливою деталлю, яка доповнює загальну картину, став образ, зображений на обкладинці альбому. Це вогненна саламандра. Таких часто можна зустріти на карпатських землях. «Мій маленький дракон, моя тотемна тварина», – каже Аліна.

Цього літа Alina Pash можна буде почути на ключових фестивалях країни – спочатку на Atlas Weekend, а потім вона представить “абсолютно нову” програму на Brave!Factory. Восени, обіцяє Аліна, ми нарешті почуємо її сольний концерт.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: