facebook

Жінка видала себе за дружину загиблого АТОвця, щоб отримати 1,2 млн грн соцвиплат

На Кіровоградщині судитимуть жінку, яка видала себе за цивільну дружину загиблого військовослужбовця та отримала 1,2 млн грн соцвиплат.

Новоукраїнська місцева прокуратура Кіровоградської області скерувала до суду обвинувальний акт щодо жінки, яка шляхом шахрайства, використовуючи підроблені документи, отримала 1,2 млн грн державної грошової допомоги, видавши себе за цивільну дружину військовослужбовця, який загинув в зоні проведення антитерористичної операції (ч. 4 ст. 190, ч. 4 ст. 358 КК України), інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу прокуратури Кіровоградської області.

Пише - джерело.

За даними слідства, жінка, скориставшись скрутним майновим становищем сестри загиблого, запропонувала їй поховати героя за місцем свого проживання. В подальшому, скориставшись цим фактом та спекулюючи патріотичними настроями працівників міської ради, псевдовдова отримала довідки, які містили недостовірні дані про те, що вона дійсно проживала в громадянському шлюбі з загиблим та він брав участь у вихованні її дитини. На підставі цих довідок суд визнав підозрювану членом сім’ї загиблого героя, що і дозволило їй отримати компенсаційні виплати.

Читайте також:  Помічник священника крав гроші під час освячення великодніх кошиків: відео "підірвало" мережу

У ході досудового розслідування прокуратурою заявлено цивільний позов про повернення незаконно отриманих коштів.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓

Читайте також:


Зaлишити кометар: