facebook

Жахлива трагедія: У Львові курсант в наряді скоїв сaмoгубство, залишивши прeдсмертну записку

Курсант другого курсу інституту №3 Львівського державного університету внутрішніх справ застрелився під час добового наряду
Про це повідомили у тelegtam-каналі Cadet-Info, посилаючись на курсантів вишу, передає “Еспресо.Захід”.

Пише - джерело.

За їхніми даними трагічний інцидент трапився у неділю, 19 березня, під час перебування курсанта в наряді.

“Він застрелився з АКС-74У (зброю курсантам видають під час добових чергувань на окремих постах)”, – йдеться у повідомленні.

Причиною самогубства курсанти називають погрози декана факультету.

“Гнатюк погрожував, що до кінця випуску (а це ще більше ніж півтора роки) курсант буде перебувати в казармі та без звільнень. Слід зазначити, що саме в цей наряд напередодні хлопця поставив саме Гнатюк. Зі слів курсантів університету, загиблий залишив записку, в якій вказав причини свого вчинку та детально розписав ситуацію про керівників та факультет. Проте записка десь зникла”, – зазначається у дописі.

Читайте також:  Істерика не допомогла: УЄФА відповів Росії на вимогу заборонити форму збірної України з Кримом

На місці подій працювали відповідні органи. Зараз встановлюють всі причини смерті курсанта.

Згодом на фейсбук-сторінці Львівського державного університету внутрішніх справ додали, що усі обставини події з’ясовують правоохоронці в рамках розпочатого кримінального провадження. Крім того, за фактом смерті курсанта 2-го курсу проводиться службове розслідування.

“Колектив університету висловлює щирі співчуття рідним, близьким та друзям загиблого здобувача вищої освіти. Сумуємо разом із вами та поділяємо ваш біль”, – зазначили у виші.

ФОТО 18+

tg://resolve?domain=cadet_info

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: