facebook

Жахлива трагедія! Поверталися з фронту, щоб побачити сина: в ДТП трагічно загинуло подружжя прикордонників

Після повномасштабного вторгнення подружжя несло службу на південному напрямку в складі Сил оборони України.

Пише - джерело.

Вранці 29 січня у Хмельницькій області трагідно загинуло подружжя прикордонників – полковник Олександр Доценко та підполковниця Неля Доценко.

Як повідомляє ДПСУ, подружжя було прикордонниками Бердянського загону. Олександр Вікторович організовував і здійснював оперативно-розшукову діяльність. А його дружина Неля Анатоліївна тривалий час була речницею Луганського прикордонного загону. Вона інформувала про ситуацію на лінії розмежування та на кордоні з країною-агресором. Після повномасштабного вторгнення подружжя несло службу на південному напрямку в складі Сил оборони України.

У Бердянському прикордонному загоні уточнили, що пара взяла короткотермінову відпустку, щоб зустрітися з 13-річним сином, який через війну евакуювався з Бердянська до бабусі – матері Нелі. Ця зустріч виявилася останньою.

Читайте також:  МАУ запустила глобальний розпродаж квитків з Івано-Франківська в різні куточки планети

“Це велика втрата для всього колективу прикордонного відомства. Офіцери все своє свідоме життя присвятили справі охорони кордонів України. Олександр і Неля були добрі, люблячі, щирі й чуйні люди. А їх професіоналізм, патріотизм, мужність, незламність духу, вмотивованість, проявлені під час виконання службових обов’язків та в протистоянні збройної агресії з боку Росії, стали прикладом для наслідування. Висловлюємо щирі співчуття всім рідним і близьким. Ми розділяємо ваш біль”, – зазначили у Бердянському прикордонному загоні.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: