Про це Президент Володимир Зеленський говорив під час свого виступу на 16-тій зустрічі “Ялтинської європейської стратегії” YES у Києві.
Перед гостями конференції він виступив з темою “Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі”.
“Я дякую нашим міжнародним партнерам, але іноді вони думають про зняття санкцій. Ви втрачаєте гроші? Серйозно? Вибачте, але ми втрачаємо людей. У цивілізованому світі платити податки – нормально. Санкції – це фактично ті самі податки, необхідні для світового порядку. Це податок заради миру. Поки його не буде, санкції повинні бути збережені. Наступний виклик – подолання бідності, повернення заробітчан. Економіка України повинна вийти з тіні, як би цьому не протидіяли економічні вампіри, які бояться денного світла. Економічне зростання повинні відчути не декілька родин, а кожен громадянин”, – каже Зеленський.
Далі президент представив проєкти, у які закликає іноземців інвестувати гроші. Згадав він й про Франківський “Промприлад. Реновація”.
“Імпакт інвестування. Це проєкт на перехресті мистецтва, освіти та бізнесу. Прототип перезавантаження економіки в усіх регіонах України”, – сказав президент про франківський “Промприлад”.
Сьогодні у Промприлад.Реновація:
• 133 приватних інвестори
• 23 компанії-резиденти
• $2 835 024 залучених інвестицій
Проєкт має широке міжнародне визнання: презентований у Давосі, Стенфорді, Оксфорді, Палаті Лордів Великої Британії. Офіційно підтримуваний урядами Канади, Великої Британії та Швеції, Промприлад має десятки міжнародних партнерів та інвесторів.
Раніше, нагадує “Галка”, Atlantic Council назвав Промприлад.Реновація «найбільш вражаючим проектом громадянського суспільства в Україні», а ООН Partnership For Sustainability Award визнали Promprylad.Renovation найкращим у категорії «Економічний розвиток». Головна ідея проекту – дати нове життя підприємствам індустріальної епохи. Зараз проект відкритий для інвесторів, готових вкласти від $1000. Нещодавно проект презентували у верхній палаті парламенту Великої Британії.
Попри те, що в Promprylad.Renovation інвестують великі гравці (у червні представники ІТ-бізнесу вклали в проект понад 22 млн грн) – проект принципово не матиме мажоритарного власника. Частина прибутку буде витрачатися на проекти в інтересах громади міста, решта – розподілятися між усіма співвласниками як дивіденди. Загалом вже вдалося залучити більше 70 млн грн від понад 100 інвесторів. Серед них міжнародні організації, компанії та приватні особи.
Згадка про “Промприлад” на 19:10.
Популярні дописи:
Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓