facebook

Зеленський відреагував на дипломатичний скандал з Польщею

Президент закликав не ставити політичні інтереси вище народних.

Пише - джерело.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що політика подекуди намагається бути вище єдності народів у їх прагненні відстояти свою свободу.

Таким чином президент прокоментував дипломатичний скандал між Києвом та Варшавою.

“Україна бʼється за свободу свою та всієї Європи, і ми вдячні кожному народу, який допомагає. Надзвичайно цінуємо історичну підтримку Польщі, яка разом із нами стала справжнім щитом Європи – від моря до моря. І жодної тріщинки в цьому щиті бути не може”, – сказав Зеленський.

Він зазначив, що наразі Україна отримує різні сигнали, що політика подекуди намагається бути вище єдності, а емоції – вище фундаментальних інтересів народів.

“Ми не дамо жодним політичним миттєвостям зіпсувати відносини між українським і польським народами, а емоціям точно варто охолонути. Свобода й благо наших народів, цінності нашої Європи та перемога над спільним російським ворогом – понад усе”, – сказав Зеленський.

Читайте також:  Головний санлікар розповів, коли робити щеплення після перенесеного COVID-19

Зазначимо, що Міністерство закордонних справ Польщі 1 серпня повідомило, що у зв’язку із заявами представників української влади до МЗС викликали посла України в Польщі Василя Зварича.

Також прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцький заявив, що виклик посла Польщі в МЗС України є неприйнятним.

“Виклик польського посла — представника країни, яка єдина залишилася в Києві в день вторгнення Росії в Україну — до українського МЗС не повинен був відбутися”, – сказав Моравецький.

Він додав, що “зважаючи на величезну підтримку, яку Польща надала Україні, таких помилок не повинно бути”.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: