facebook

Зеленський назвав перший крок до переговорів з агресоркою Росією

За словами президента, розмова буде залежити від того, як РФ піде з України.

Пише - джерело.


Президент Володимир Зеленський наголошує, що першим кроком до переговорів України та Росії має бути вихід окупаційних військ з нашої території.

Про це український лідер сказав під час спілкування зі студентами та викладачами Єльського університету.

За його словами, сьогодні Україна не готова говорити ні з диктатором Путіним, ні з російським режимом загалом, який неповажає суверенітет та свобод. Проявляється це щонайменше у тому, наголосив Зеленський, що російські військові перебувають на території нашої держави та вбивають наших громадян.

“Мені в цілому вже складно сказати, хто такий президент Путін або що це. Путін сьогодні – це коло людей, це військово-політичне керівництво під брендом Путін, який йде агресивними кроками по знищенню нації”, – сказав він.

Президент каже: подальша розмова буде залежити і від того, як саме армія РФ піде з України: чи окупантів витіснять ЗСУ, чи загарбники самі залишать територію країни.

Читайте також:  Звідки вона взялася: на Марсі виявили дивну дірку у землі (фото)

“Тут залежить від військово-політичного керівництва РФ, що вони вибирають. Вони це обирають не для нас. Вони обирають формат діалогу для свого суспільства, скілька років після війни воно буде ізольовано від світу – 10-20 або 100 років. Коли у тебе руки в крові – ніхто не хоче тиснути тобі руку, а відмитися дуже складно”, – зазначив президент Зеленський.

“Меседж від Путіна”
Президент Гвінеї-Бісау Умару Сісоку Ембало під час зустрічі з Володимиром Зеленський сказав, що має меседж від Володимира Путіна. Мовляв, диктатор “готовий до переговорів із президентом Зеленським”.

Своєю чергою, Зеленський наголосив, що для переговорів про діалог треба, щоб одна держава поважала іншу державу, а аткож її територіальну цілісність, суверенітет і кордони. Чого – не скажеш про кремлівський режим.

Таке посередництво президента Гвінеї-Бісау у питаннях переговорів між Києвом і Москвю стало несподіванкою. Втім, в Африці генерал Умару Ембало вважається вдалим переговорником. Адже зумів не допустити революцію в власній країні та втримав прихильність військових.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: