facebook

Зберіть рюкзаки: списки студентів відразу віддаватимуть до ТЦК

Торкнеться багатьох

Пише - джерело.

За появами ухилянтів у вишах ретельно стежитимуть
Багато військовозобов’язаних чоловіків в Україні вирішили скористатися вступною кампанією 2024 року та уникнути мобілізації шляхом здобуття освіти у вишах країни. Водночас влада на місцях “тримає руку на пульсі” і має намір не допустити фактів ухилення громадян від служби через навчання. Про це повідомляє Волинська обласна державна адміністрація у соцмережі Facebook.

У Волинській обласній державній адміністрації обговорювалося питання про вступ військовозобов’язаних українців до вищих навчальних закладів з метою отримання відстрочки від мобілізації, оскільки багато чоловіків вирішили скористатися лазівкою та не потрапити на військову службу.

Щоб не допустити появи ухилянтів у вишах, їхні ректори, крім надання статистики учнів студентів, зазначили, що ті громадяни, які не зможуть виконати вимоги щодо зарахування до вузу, одразу ж потраплять до списків відрахованих, які, у свою чергу, будуть негайно передані до місцевих територіальних. центри комплектування та соціальної підтримки.

Читайте також:  В Україні зафіксували два випадки кору

“До обговорення залучили ректорів вищих навчальних закладів Волині, які доповіли про умови вступу та окреслили статистику щодо кількості студентів, які навчаються в університетах. Крім того, запевнили, що є чітка домовленість з обласним ТЦК та СП, що надаватимуть списки відрахованих осіб, які не виконали”. умови для зарахування”, – йдеться у повідомленні Волинської облдержадміністрації.

Щобільше, як пояснив начальник ОВА Юрій Погуляйко, за ситуацією у вишах та появою там ухилянтів ретельно стежитимуть представники силових структур.

“Водночас, за результатами засідання Ради оборони області доручив керівникам відповідних силових структур тримати це на контролі і унеможливити ухилення від мобілізації через навчання у вишах”, – заявив Юрій Погуляйко.

 

Сообщение Зберіть рюкзаки: списки студентів відразу віддаватимуть до ТЦК появились сначала на NEWS TiME.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: