facebook

“Заслуговують на утилізацію”: Фаріон пропонує відправити до штрафбатів російськомовних українців

Скандально відома Ірина Фаріон прокоментувала недавній мовний скандал, який стався у столиці за участю водія таксі. Свою думку вона висловила в ефірі політичного ток-шоу “Говорить Великий ЛЬВІВ”.

Пише - джерело.

Нещодавно у столиці пролунав скандал із водієм таксі, який відмовився зі своїми пасажирками українською мовою та висадив їх із автомобіля. Ірина Фаріон поділилася своєю думкою щодо даного інциденту.

Так, за її словами, такі українці не заслуговують на жодну повагу в суспільстві і їх потрібно відправляти до штрафбатів для копання окопів на фронті. Крім того, Фаріон додала, що такі “герої” заслуговують на “утилізацію”.

Читайте також:  “Я побачила, як донька впала. Коли підійшла ближче, в неї вже не було голови” – історія жінки про знущання окупантів

“Для ось таких негайно створити штраф-батальйон. Щоб цей штраф-батальйон одразу відправити на передову позицію, щоб вони окопи для наших солдатів рили. Щоб вони були тією завісою для наших героїв, бо такі люди заслуговують лише на одне – повну та абсолютну утилізацію”, – заявила Ірина Фаріон.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: