facebook

“Заплатять у 8 разів більше”: деякі українці скоро будуть вражені тарифом, людям перерахували доставку газу

В Україні різниця у тарифах на доставку газу відрізняється у рази. У той час як одна сім’я має щомісячно платити 100 грн, інша, споживаючи ту ж кількість газу, заплатить близько 770 грн.

Пише - джерело.

Як інформує “OBOZREVATEL”, тариф для киян становить лише 38 копійок за куб, тоді як у Вінницькій області (“Газпостачсервіс”) ціна сягає 2,95 грн за кубометр.

Про це йдеться в аналізі цін, опублікованому виданням “Газправда”. Зазначимо, вартість доставки газу однакова незалежно від обсягів споживання.

Тобто навіть якщо ви не користувалися газом у січні, у лютому вам прийде платіжка. Сума у платіжки вважається виходячи з обсягів споживання за минулий газовий рік (з жовтня до жовтня) та тарифу вашого облгазу.

Читайте також:  “Цілком реально”: економісти розповіли, коли долар може “злетіти” до 50 грн

І ось різниця у цих тарифах може сягати 7,7 разів. Чим більше споживачів блакитного палива, тим менша вартість доставки для кожної окремої родини.

Саме тому у Києві один із найнижчих тарифів на доставку газу. У Вінниці за кожен кубометр доводиться платити 2,11 грн (окремо за газ як товар і ще 2,11 грн – за доставку). У Дніпрі ціна складає 1,51 грн., Запоріжжя – 1,1 грн.

Нагадаємо, в Україні з 1 січня перерахували розмір плати за доставку газу. Тариф не змінився, однак у платіжках враховуватимуть нові обсяги споживання.

Щомісяця протягом місяця буде визначено однакову суму, яку потрібно платити незалежно від того, користувалися ви газом чи ні.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: