facebook

“Загроза існує для цих міст”: таролог сказав, для кого є небезпека нових ракетних ударів РФ до кінця тижня

“Загроза існує для цих міст”: таролог сказав, для кого є небезпека нових ракетних ударів РФ до кінця тижня

Пише - джерело.

Астролог та таролог Роман Шептицький назвав найнебезпечніші регіони та міста, які Росія може атакувати до кінця поточного тижня.

Як інформує “biz.today.ua”, у його переліку опинилися Дніпро, Миколаїв, Херсон, Запоріжжя та Київ. Також під загрозою ударів можуть бути Одеса, Черкаси, Полтава, Житомир й Вінниця.

Розклад на картах Таро показав Шептицькому, що небезпека нависне як над самими містами, так і вищевказаними областями. Також загроза залишається і в західних областях, незважаючи на те, що у порівнянні зі Сходом там тихо.

Астролог прогнозує, що ситуація у Луганській, Донецькій та Харківській областях залишатиметься без змін до кінця поточного тижня. У Криму можливі нові атаки ЗСУ російських ворожих баз.

Читайте також:  ДПСУ заявила про примусове повернення всіх ухилянтів з-за кордону: адвокат пояснив, чи це можливо

Ситуація в окупованій Запорізькій області поки що не зміниться, оскільки у ЗСУ поки що недостатньо ресурсів для наступу в тому напрямку. На звільненому Правому березі Херсона триватимуть обстріли окупантів, тож загроза для життя мирних жителів залишається високою. На Лівому березі очікується ослаблення сил противника.

Жителям Києва таролог радить не ігнорувати повітряні тривоги, оскільки карти показують страх та загрози життю для мирного населення.

Також, за словами екстрасенсу, жодних наступів з боку Білорусі поки не передбачається.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: