facebook

Загребуть молодих, з 18 по 24 роки: українцям розкрили, чим зараз лякає ІПСО

Ми не втомимося нагадувати, що ворог не зупинився, й посилив війну в інтернеті. Нам важливо зберігати голову “холодною”

Пише - джерело.

Не приховуватимемо, що є велика кількість медіа (блогери, Telegram-канали, Viber-чати), які заради додаткових переглядів, публікують новини з маніпуляційними заголовками.

У таких публікаціях автори намагаються нібито налякати своїх читачів, що в Україні нібито “змінюють правила загальної мобілізації вже починаючи з 1 листопада”.

Про це українців попереджають фахівці із Центру протидії дезінформації на своєму офіційному порталі cpd.gov.ua.

Так, у фейковій новині повідомляють, що з 1 листопада в Україні зможуть мобілізувати чоловіків 18-24 років та військовозобов’язаних жінок.

Читайте також:  Окупанти вісім днів ґвалтували 18-річну дівчину. А правозахисники дорікають Україні “розголошенням персональних даних”

Насправді, як зазначають фахівці ЦПД, новина містить маніпуляцію, оскільки загальна мобілізація в Україні вже триває з 24 лютого 2022 року, тобто від початку повномасштабного вторгнення країни-агресора, якій підлягають усі військовозобов’язані чоловіки – громадяни України віком від 18 до 60 років.

Важливо розуміти, що єдина зміна правил та умов мобілізації полягає лише в тому, що з 01.11.2023 на військовий облік мають стати жінки, які мають медичну чи фармацевтичну спеціальність.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: