facebook

За втручання прокуратури на Прикарпатті приведено у належний технічний стан ще одне укриття

Коломийською окружною прокуратурою Івано-Франківської області забезпечено реальне виконання рішення Івано-Франківського окружного адміністративного суду щодо зобов’язання приведення протирадіаційного укриття у готовність за його функціональним призначенням.

Прокурори встановили факт тривалої бездіяльності органу місцевого самоврядування Коломийського району щодо забезпечення утримання споруди цивільного захисту в належному технічному стані, що спричинило неможливість використання її за призначенням. Це стало підставою для заявлення окружною прокуратурою позовної заяви в інтересах Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Івано-Франківській області.
Суд задовольнив вимоги прокуратури та на виконання рішення суду проведено відповідні ремонтні роботи. Згідно з актом оцінки стану готовності, споруда цивільного захисту площею понад 160 кв. м приведена у належний технічний стан та повністю готова для укриття людей.
Органи прокуратури тримають на постійному контролі питання захисту інтересів держави, в тому числі шляхом вжиття заходів цивільно-правового характеру щодо забезпечення приведення споруд цивільного захисту у готовність для укриття населення.

The post За втручання прокуратури на Прикарпатті приведено у належний технічний стан ще одне укриття appeared first on Місто.

Читайте також:  У Дніпрі школярка повторила челендж з інтернету та отруїлася
Пише - джерело.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: