facebook

За 30 годин без світла: в Україні провели 11 операцій із трансплантації органів

В Україні за 30 годин провели 11 операцій із трансплантації органів. Хірурги працювали у неймовірних умовах – при відключенні світла. 9 операцій зробили у Львові та ще 2 – у Черкасах.

Пише - джерело.


Про це повідомили на сторінці МОЗ у Facebook.

Українські хірурги творять справжні чудеса та рятують життя навіть за масового відключення світла. За 30 годин блекауту в Україні вони провели 11 операцій з пересадки органів від посмертних донорів. Майже всі ці операції провели без електроенергії, але з генераторами.

“У Львові протягом 30 годин провели 9 трансплантацій від посмертних донорів. Трохи більше, ніж за добу, трансплантологи пересадили два серця, печінку і шість нирок. Для цього працювали команди з майже сотні фахівців”, – сказано в повідомленні.

Читайте також:  Чи багатші казахи за українців: порівняння зарплат, пенсій та ВВП

Ще дві операції провели у Черкаському обласному онкоцентрі – пересадили дві нирки. Операції проводили одночасно у двох операційних. І лікарня під час операції перейшла працювати на генераторах.

“Навіть у регіонах, де не відновили електрику, лікарі продовжують виконувати свою роботу. Можна залишити нас без світла, без води, тепла та зв’язку, але Україну не перемогти. Ніколи”, – резюмували лікарі.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: