facebook

З жовтня 2023 року вважався зниклим: ідентифікували тіло бійця з Івано-Франківщини Михайла Білого

На війні загинув боєць з Кутської громади Михайло Білий. З жовтня 2023 року воїн вважався безвісти зниклим. Тіло бійця ідентифікували через 7 місяців після загибелі.

Про це повідомила Кутська селищна рада.

Пише - джерело.
З глибоким жалем у серці повідомляємо, що Кутська громада втратила ще одного відданого Захисника України БІЛОГО Михайла Васильовича, 25 квітня 1975 року народження, жителя села Старі Кути.З 16 жовтня 2023 року вважався безвісти зниклим. Однак, при проведенні упізнання тіл, отриманих в результаті пошуку, тіло невідомого військовослужбовця ЗСУ було ідентифіковано, – йдеться у повідомленні.
Загинув внаслідок артилерійського обстрілу поблизу населеного пункту Макіївка, Луганської області.
Відважний боєць мужньо захищав кордони від ворога. І понад усе бажав миру в Україні та найшвидшого повернення додому, до своїх рідних. Та, на жаль, не судилось…Герой віддав власне життя за нас з вами, за наш спокій та незалежність. Михайло був прикладом мужності, патріотизму, відданості, героїзму для всіх поколінь. Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та друзям Захисника, – додали у селищній раді.

The post З жовтня 2023 року вважався зниклим: ідентифікували тіло бійця з Івано-Франківщини Михайла Білого appeared first on Місто.

Читайте також:  “Будуть знищувати всіх”: астролог передбачила найстрашніший період у війні

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: